وان پلاس به برنده‌ Crackables جایزه‌ای به ارزش ۳۰ هزار دلار می‌دهد

امتیاز دهید post

هفته گذشته کمپانی وان پلاس اعلام نمود که قصد دارد با کمک گوگل یک بازی مخصوص به نام Crackables طراحی کند تا کاربران بتوانند با اتمام آن اطلاعات زیادی راجع به مشخصات پرچمدار بعدی این شرکت یعنی وان پلاس 6T بدست آورند. حال بالاخره کمپانی چینی اطلاعاتی از این بازی منتشر نموده و اذعان داشته که یکی از برندگان بازی یاد شده خواهد توانست جایزه‌ای ۳۰ هزار دلاری را کسب کند.

شواهد موجود حاکی از آن است که بازی Crackables برای سرگرم ساختن گیمر‌های حرفه‌ای باش چرا که تمام کردن این بازی نیاز به سرعت و مهارت دارد. حال این کمپانی اعلام نموده که اگر کاربری بتواند جز هزار نفر اولی باشد که مراحل این بازی را به سرعت طی می‌کند، یک کنترلر فیزیکی به عنوان جایزه دریافت خواهد کرد.

علاوه بر جایزه‌ی اهدا شده به نفر اول تمام کننده‌ی بازی که گفته شده احتمالاً مجموعه‌ سیستمی مخصوص بازی‌های رایانه‌ای به ارزش ۳۰ هزار دلار باشد. وان پلاس قصد دارد به نفر دوم و سوم نیز جایزه‌هایی اهدا کند. البته کمپانی چینی هنوز رسماً این جایزه‌ها را اعلام نکرده است اما انتظار می‌رود تلفن هوشمند یا گجت‌های گیمینگ دیگری باشند.

البته باید درنظر داشت که بازی Crackables توسط استودیو Sleep Deprivation توسعه یافته است و این شرکت نیز توسط طراح ارشد بازی Red Dead Redemption یعنی Christian Cantamessa راه اندازی شده است. علاوه بر این کمپانی گوگل زو نیز برای توسعه‌ی این اپلیکیشن با استودیو یاد شده همکاری کرده است.

این بازی در واقع یک ترفد تبلیغاتی برای جلب توجه مخاطبین به پرچمدار جدید وان پلاس به شمار می‌رود. پیشتر این شرکت عنوان نموده که به احتمال قوی وان پلاس 6T به دوربین سه‌گانه، بریدگی قطره‌ای نمایشگر و سنسور اثرانگشت زیر نمایشگر مجهز خواهد بود. ضمن اینکه گفته شده که این موبایل در ۲۵ مهرماه به صورت کاملاً رسمی معرفی خواهد شد.

The post وان پلاس به برنده‌ Crackables جایزه‌ای به ارزش ۳۰ هزار دلار می‌دهد appeared first on دیجیاتو.

مطالب مرتبط