انتشار تصاویر و اطلاعات فراوان از آیفون های Xs Max ،Xs و Xc

امتیاز دهید post

اکثر تحلیلگران انتظار دارند که پر فروش ترین آیفون امسال اپل، آیفون 6.1 اینچی Xc باشد که احتمالاً با قیمتی بین 749 الی 849 دلار عرضه خواهد شد. با این همه، بسیاری از مردم به مدل 6.5 اینچی که گویا آیفون Xs Max نام گرفته نیز علاقه مند شده اند. در گزارش های تازه آمده که این موبایل، وزنی معادل 208 گرم خواهد داشت که حدود 5 گرم از آیفون 8 پلاس سال پیش بیشتر است. استفاده از فلز ضد زنگ به جای بدنه آلومینیوم موجود در آیفون 8 پلاس می تواند اصلی ترین دلیل برای این تفاوت وزن باشد؛ هرچند که این اطلاعات هنوز به تایید رسمی نرسیده و باید منتظر مراسم امشب اپل ماند.

در شایعه ای دیگر آمده که پورت لایتنینگ در مدل دو سیم کارت آیفون Xs Max با چهار سوراخ در یک طرف و 7 سوراخ در طرف دیگر پوشیده شده است. برای مقایسه، آیفون X شش سوراخ در هر طرف از پورت شارژ داشت. این مسئله حالا باعث شده که برخی گمان کنند شاهد بازگشت جک 3.5 میلی متری هدفون خواهیم بود. با این همه چنین چیزی اندکی غیرمحتمل به نظر می رسد و بیشتر به نظر می رسد که تعداد حفره ها، صرفاً به تصمیمات اپل در طراحی ارتباط داشته باشد.

از گران قیمت ترین آیفون امسال که بگذریم، اخیراً تصاویری از جایگاه سیم کارت آیفون Xc منتشر شده که عرضه آن در رنگ های گوناگون را تایید می کند. در این تصویر می توان 5 رنگ را مشاهده کرد که البته خوش منظر ترین آنها بدون تردید رنگ های آبی و قرمز هستند؛ اما برخلاف آیفون 5c، اپل این بار به رنگ هایی تیره تر روی آورده و یکی از جایگاه های سیم کارت نیز رنگی عجیب بین قهوه ای و طلایی دارد؛ موضوعی که نشان می دهد اپل احتمالاً یک مدل طلایی یا نارنجی رنگ از دیوایس اقتصادی خود در دستور کار دارد. باید افزود که علاوه بر این سه رنگ، رنگ های نفره ای و خاکستری فضایی را نیز می توان در تصاویر دید.

همانطور که احتمالاً از پیش می دانید، مراسم امشب اپل صرفاً به آیفون های 2018 مرتبط نبوده و شاهد معرفی نسل چهارم اپل واچ نیز خواهیم بود که گفته می شود به پردازنده 64 بیتی مجهز می گردد؛ در این صورت اپل واچ نیز مانند تمام محصولات دیگر اپل نظیر آیفون، آیپد و مک از چنین پردازنده ای بهره خواهد برد. در نهایت باید افزود که آیفون Xs نیز اخیراً سوژه تصاویری زنده بود که با توجه به آنها، هیچ تفاوتی از منظر طراحی با آیفون X سال گذشته وجود ندارد. این تصاویر را می توانید در پایین مشاهده کنید:

آیفون Xs

The post انتشار تصاویر و اطلاعات فراوان از آیفون های Xs Max ،Xs و Xc appeared first on دیجیاتو.

مطالب مرتبط