فیلم هزارپا ساخته ابوالحسن داوودی است که با هنرنمایی رضا عطاران و مهران احمدی جلوی دوربین رفته است . هزارپا اولین تجربه همکاری ابوالحسن داوودی و رضا عطاران به حساب می آید و با فضایی کمدی درحال ساخت است . مهران احمدی دیگر هنرمندی است که در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

گریم متفاوت دو بازیگر در فیلم معروف هزارپا

گریم متفاوت دو بازیگر در فیلم معروف هزارپا

مهران احمدی با انتشار این عکس از فیلم هزارپا نوشت:

منو آقا رضا (دایی و خواهرزاده ) فیلم هزارپا ، کارگردان ابوالحسن داوودی…. فیلمنامه فیلم هزارپا مربوط به علیرضا جزینی است و تهیه کننده این فیلم رضا رخشان است. ابوالحسن داوودی سابقه ساخت فیلم سینمایی «نان ، عشق و موتور 1000» را در کارنامه خود به ثبت رسانده که اثری کمدی بود که در زمان خود با اقبال خوبی مواجه شد. رضا رخشان نیز در کارنامه خود فیلم سینمایی «ضد گلوله» را تهیه کرده که در زمان اکران با اقبال مواجه شد. ابوالحسن داودی با تاکید براینکه هزارپا تفاوت عمده ای با دیگر فیلم های طنز دارد، اعلام کرد فیلم جدیدش نگاه ویژه ای به موضوعات اجتماعی و سیاسی دهه شصت و هفتاد دارد.

 

گریم متفاوت دو بازیگر در فیلم معروف هزارپا

ابوالحسن داوودی کارگردان فیلم هزارپا

فیلمبرداری فیلم هزارپا به کارگردانی ابوالحسن داوودی با بازی رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی، مهران احمدی، شهره لرستانی، سپند امیرسلیمانی و امید روحانی آغاز شده است. البته طبق خبر منتشر شده این فیلم حدود بیست بازیگر اصلی دارد که به مرور اعلام خواهد شد.

گریم متفاوت دو بازیگر در فیلم معروف هزارپا

تصویری از بازیگران فیلم هزارپا

فیلم هزارپا ساخته ابوالحسن داوودی داستانی کمدی دارد که به فضای دهه 60 و اوایل دهه 70 مربوط می شود و رضا عطاران بازیگر نقش اصلی آن است.

 

معرفی فیلم هزارپا

هزارپا فیلمی به کارگردانی ابوالحسن داوودی، تهیه‌کنندگی رضا رخشان و نویسندگی امیر برادران، پیمان جزینی و مصطفی زندی محصول سال 1396 است. این فیلم به سبک کمدی و محصول کشور ایران، به زبان فارسی است. این فیلم، پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران تا به این لحظه است.

ساخته جدید ابوالحسن داوودی با بازی رضا عطاران و جواد عزتی تابستان 97 در سینماهای کشور اکران شد. فیلم هزارپا در پنجمین هفته ی اکرانش توانست عنوان پرفروشترین فیلم تاریخ سینمای ایران را به دست آورد. فروشش در کمتر از دو ماه از 30 میلیارد تومان گذشت و نخستین فیلم 30 میلیاردی سینمای ایران لقب گرفت. همچنین در 45 روز نخست اکران با شکستن رکورد شهر موشها 2 به پرمخاطب ترین فیلم دهٔه 90 با بیش از 4 میلیون تماشاگر تبدیل شد.

بازیگران فیلم : رضا عطاران ، جواد عزتی ، سارا بهرامی ، مهران احمدی ، لاله اسکندری ، سعید امیرسلیمانی، شهره لرستانی ، سپند امیرسلیمانی، امیرمهدی ژوله، سینا رازانی، حسین سلیمانی، محمد نادری، علی عامل هاشمی، علی صالحی، نعیمه نظام دوست، بهرام ابراهیمی، ارشا اقدسی، شهین تسلیمی، حمیدرضا فلاحی، علی یعقوبی، فرید شهریاری، امیر صادقی، اشکان منصوری، منصور نوری، حسین حسینیان، مهدی جعفری، مبین رستگار، غلام میرزایی، پیام زمانی.