جاش کولی سازنده داستان اسباب بازی ۴ Toy Story 4 پیش درآمد تبدیل‌شوندگان Transformers را می‌سازد

امتیاز دهید post

مدت‌هاست که از پس از اکران بامبلبی Bumblebee آخرین فیلم این مجموعه در سال ۲۰۱۸ از تبدیل‌شوندگان Transformers خبر زیادی نشنیده‌ایم. اکنون درباره پروژه‌ای صحبت می‌شود که برای ساخت آن برنامه‌هایی وجود داشت. جاش کولی کارگردان برنده اسکار برای داستان اسباب‌بازی ۴ Toy Story 4 توسط پیکسار استخدام شده تا روی پیش درآمد جدیدی روی سیاره سایبرترون کار کند.
در سال ۲۰۱۵، متوجه شدیم که آکیوا گلدزمن روی پروژه‌های متعددی از جمله یک انیمیشن بدون عنوان کار می‌کند که قرار بود تاریخچه متلاطم اپتیموس پرایم و مگاترون و کل بخش‌های میان آتوبات‌ها و دیسپشن‌ها را بررسی کند. احتمالا این پروژه برای ساخت یک لایواکشن استفاده می‌شود.
اندرو بارر و گابریل فراری که فیلم‌نامهٔ مرد مورچه‌ای Ant-Man را بازبینی کردند و جزو نویسندگان مرد مورچه‌ای و زنبورک Ant-Man And The Wasp بودند هم قرار است عضوی از پروژه جدید تبدیل‌شوندگان باشند. حالا که به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از کارمندان با حفظ فاصله اجتماعی در خانه کار می‌کنند، ساخت انیمیشن با این شرایط سازگارتر به‌نظر می‌رسد. کولی در حال بررسی جدیدترین پیش‌نویس فیلم‌نامه از سمت همکارانش است و احتمالا برنامه ساخت آن پیش از هر فیلم لایواکشن دیگری آغاز خواهد شد.
این مقاله برگرفته از نوشته جیمز وایت در سایت empireonline.com است.

نوشته جاش کولی سازنده داستان اسباب بازی ۴ Toy Story 4 پیش درآمد تبدیل‌شوندگان Transformers را می‌سازد اولین بار در بلاگ نماوا. پدیدار شد.

مطالب مرتبط