سایت رسمی سریال قورباغه رونمایی شد

با گذشت سه قسمت از سریال، سایت سریال قورباغه رونمایید شد. سریال شبکه نمایش خانگی قورباغه به کارگردانی هومن سیدی و تهیه علی اسدزاده به داغ ترین سریال های این روز ها تبدیل شده است.

قورباغه سریالی درام، اجتماعی و رازآلود با هنرنمایی نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، مهران غفوریان، آناهیتا افشار، محمد امین شعرباف، احسان منصوری، نیما مظاهری، سعید حاج علی، سیامک اتفاقیان و هومن سیدی و نویسندگی و کارگردانی هومن سیدی و تهیه کنندگی علی اسدزاده محصول سال ۹۹-۱۳۹۸ کشور ایران است. این سریال با حال و هوایی معمایی به مشکلات اجتماعی و تاثیرات فردی آن می‌پردازد و توسط پیمان شادمانفر در کشورهای ایران و تایلند فیلمبرداری شده است. موسیقی قورباغه را بامداد افشار ساخته و این اولین تجربه هومن سیدی در کارگردانی یک مجموعه داستانی به حساب می آید. همچنین قورباغه اولین سریالی است که بازیگران مطرحی چون نوید محمدزاده و صابر ابر در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

خلاصه داستان سریال

احساس می‌کنم تازه بدنيا اومدم!

به اندازه يه حيوون وحشى قدرت دارم!

دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بسته است و نمی‌تونم نفس بکشم. انگار همه این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.

ستارگان سریال قورباغه

نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، هومن سیدی، احسان منصورى با حضور بازیگران جدیدی چون معين شاهچراغى، هادى تسليمى

اینستاگرام سریال

سایت سریال قورباغه

http://frog-series.ir/

مطالب مرتبط