بیوگرافی مرجان قمری بازیگر سریال سیاوش

امتیاز دهید post

بیوگرافی مرجان قمری بازیگر و همسرش با عکس های جدید مرجان قمری با داستان شروع فعالیت از تئاتر تا سینما و تلویزیون او را می خوانید.

بیوگرافی مرجان قمری

مرجان قمری متولد 1360 در تهران، بازیگر است. دیپلم رشته تجربی و لیسانس بازیگری می باشد، فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد و اولین جایزه خود را نیز از جشنواره پلیس گرفت حالا در سینما و تلویزیون حضور دارد.

شروع از 17 سالگی

اولین بار در سال 1377 وقتی 17 ساله بود فعالیت خود را در قامت بازیگر با نمایشی بنام حسنک کجایی شروع کرد و با نمایش آهوی از دسته رفته از سال 83 حرفه ای تر ادامه داد.

اولین افتخار

در سال 1383 که 23 ساله بود از جشنواره پلیس جایزه بازیگر اول زن را دریافت کند. ایشان سپس تجربیات جدیدی را در تئاتر کودکان بدست آورد تا اینکه در سال 85 نیز جایزه اول بازیگری را از جشواره کودک اصفهان گرفت.

جلوی دوربین با تلویزیون

خانم بازیگر بعد از نزدیک به 11 سال تجربه موفق در تئاتر، توانست در سال 1388 با سریال دروازه ساعت، جلوی دوربین رفته و وارد قاب تلویزیون شود.

حضور در سینما

سال 1392 که 32 ساله بود با فیلم عصبانی نیستم به کارگردانی رضا درمیشیان در کنار بازیگرانی چون باران کوثری و نوید محمدزاده وارد پرده سینما شود.

تحسین در متری شیش‌ و‌ نیم

خانم قمری در سال 96 نیز تجربه جدیدی را در سینما با فیلم متری شیش و نیم به کارگردان سعید روستایی بدست آورد که مورد تحسین این کارگردان نیز قرار گرفت.

روستایی درباره این بازیگر نوشت : مرجان قمری یکی از توانمند ترین و باهوش ترین بازیگرانیست که تا به حال شناخته ام، تلاش و رنج و صبرش برای بازی در این فیلم را هرگز فراموش نخواهم کرد. پیمان معادی و پریناز ایزدیار از بازیگران این فیلم سنیمایی هستند.

کارهای کمدی و کارگردانی

این بازیگری خنداندن را مهمترین رسالتی برشمرد که برای خود تعریف کرده است. او بر همین اساس، ضمن اذعان به این امر که عشق، خنده و شادی در جامعه امروز رو به کاستی است انجام و ساخت کار کمدی را موهبتی از طرف خداوند می داند. نمایش همسر چینی در سال 96 به کارگردانی ایشان بروی صحنه رفت.

دانلود سریال سیاوش از سایت هکس دانلود

مطالب مرتبط