منتظر کولاک در فصل سوم عصر جدید باشید

امتیاز دهید post

فصل سوم برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی که پیش تولید آن آغاز شده است داوران جدید خود را معرفی کرد.

برنامه عصر جدید به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی که پخش آن از 27 بهمن 1397 آغاز شده بود با تغییرات ساختاری در فصل سوم از 27 اسفند 1400 به روی آنتن خواهد رفت.

در مسابقه عصر جدید شرکت کنندگان به صورت انفرادی یا گروهی در رشته های مختلف ورزشی، علمی، هنری و … شرکت کرده و توسط داوران برنامه مورد ارزیابی قرار می گیرند.

در دو فصل گذشته خانم رویا نونهالی، امین حیایی، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی گروه داوران را تشکیل می‌دادند اما در فصل سوم این ترکیب داوران تغییر کرده و تنها حضور امین حیایی قطعی شده است.

معرفی داوران فصل سوم عصر جدید

بر اساس اطلاعات منتشر شده در رسانه ها ، امین حیایی، ژاله صامتی، کارن همایونفر و دکتر مجید حسینی داوران فصل سوم عصر جدید معرفی شده بودند که دکتر مجید حسینی با انتشار متنی در اینستاگرام ، حضور خود در این برنامه را تکذیب نمود.

ژاله صامتی بازیگر سینما و تلویزیون که از سال 1371 وارد عرصه هنر شده و در فیلم و سریال های بسیاری نقش آفرینی کرده است جایگزین خانم نونهالی در عصر جدید شده است.

کارن همایون فر موسیقی دان و آهنگساز مطرح کشورمان است که 3 سیمرغ بلورین و 5 تندیس جشن سینما را برای ساخت موسیقی دریافت کرد است. او از هفت سالگی نواختن موسیقی را فرا گرفته و از سال 1373 ساخت موسیقی فیلم را آغاز نموده است.

امین حیایی چهره مطرح بازیگری در سینما و تلویزیون است که در دو فصل قبل برنامه عصر جدید نیز به عنوان داور حضور داشت. این هنرمند برای دومین بار در جشنواره فجر 1400 برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر شد و افتخاری دیگر در کارنامه هنری خود ثبت نمود.

مطالب مرتبط