زمان پخش سریال خاندان اژدها فصل دوم + لینک دانلود

امتیاز دهید post

بامداد دوشنبه این هفته قسمت اول سریال House of the Dragon از شبکه HBO روی آنتن رفت و این قسمت توسط نزدیک به ۱۰ میلیون بیننده این شبکه و HBO Max تماشا شد تا رکوردی بزرگ را ثبت کند. داستان «خاندان اژدها» در حدود ۲۰۰ سال پیش از وقایع «بازی تاج و تخت» به وقوع می‌پیوندند و بیشتر به داستان خانواده «تارگرین» تمرکز دارد. این سریال بر اساس رمان «آتش و خون» نوشته «جورج آر آر مارتین» که در سال ۲۰۱۸ منتشر شده، ساخته شده است.

قسمت اول این پیش درآمد عملکردی مشابه فصل ششم سریال Game of Thrones داشته است. بنابراین انتظار می‌رود این سریال هم همانند گات، بسیار محبوب شود. تاکنون قسمت اول این مجموعه، ۲۰ میلیون بیننده را به پای خود نشانده است.

در حال حاضر تعداد قسمت‌های فصل دوم این سریال مشخص نیست، اما می‌توان انتظار داشت که مانند فصل اول، فصل دوم سریال خاندان اژدها در ۱۰ قسمت تولید شود. از جمله بازیگران اصلی این سریال به «پدی کانسیداین»، «مت اسمیت»، «اولیویا کوک»، «اما دارسی» و «استیو توسنت» می‌توان اشاره کرد.

پس از رکوردشکنی قسمت اول سریال House of the Dragon با حدود 20 میلیون بیننده، شبکه HBO از تمدید سریال خاندان اژدها برای فصل دوم خبر داد.

مطالب مرتبط