توییتر نمونه اولیه تلفن هوشمند شیائومی را رو داد

امتیاز دهید post

نمونه اولیه شیائومی دارای اسنپدراگون 855 با مودم X50 برای پشتیبانی از شبکه 5G است.

به تازگی نمونه اولیه گوشی هوشمند جدید شیائومی به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است. نمونه اولیه که توسط کوبا وویچیچوفسکی کارشناس معرفی شد، به گوشی هوشمند شیائومی با قابلیت تا شدن به بیرون اشاره دارد. نمونه اولیه خالدار با یک اسنپدراگون 855 با مودم X50 برای پشتیبانی از 5G عرضه می شود. اطلاعات دهنده اشاره کرده است که “دستگاه فوق سری بود و تعداد کمی از واحدها راه خود را به عموم باز کردند”. ثبت اختراع گوشی تاشو به سمت بیرون برای اولین بار در سال 2020 مشاهده شد. در همین حال، آزمایش داخلی شیائومی 13، شیائومی 13 پرو در کشورهای مختلف آسیایی آغاز شده است.

در افشای اطلاعات اخیر کوبا وویچیچوسکی از طریق توییتر، نمونه اولیه یک گوشی هوشمند جدید شیائومی مشاهده شده است. همانطور که قبلا ذکر شد، گفته می شود که نمونه اولیه با یک اسنپدراگون 855 با مودم X50 برای پشتیبانی از 5G عرضه می شود. در این توییت همچنین اشاره شده است که این گوشی هوشمند “فوق محرمانه است و تعداد بسیار کمی از واحدها راه خود را به عموم مردم باز کرده اند”.

در همین حال، این شرکت چینی قصد دارد سری Xiaomi 13 را عرضه کند و طبق گزارش ها، آزمایش داخلی Xiaomi 13، Xiaomi 13 Pro در کشورهای مختلف آسیایی آغاز شده است. انتظار می‌رود گوشی‌های هوشمند این شرکت چینی در اوایل سال 2023 عرضه شوند. ظاهراً شیائومی 13 اخیراً در وب‌سایت اداره استانداردهای هند (BIS) مشاهده شده است. شیائومی 13 و شیائومی 13 پرو به یک دوربین پشتی سه گانه به همراه یک بریدگی سوراخ پانچ در مرکز روی نمایشگر برای قرار دادن دوربین سلفی مجهز شده اند. گفته می شود شیائومی 13 پرو دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی E6 LTPO با وضوح 2K است.

شیائومی 13، شیائومی 13 پرو می توانند نمایشگرهای منحنی داشته باشند. انتظار می رود شیائومی 13 دارای ابعاد 152.8 در 71.5 در 8.3 میلی متر باشد، در حالی که ضخامت برآمدگی دوربین آن را به 10.3 میلی متر می رساند.

مطالب مرتبط