از اردیبهشت ماه امسال اینستاگرام به صورت آزمایشی مشغول بررسی خرید از طریق استوری اینستاگرام بوده. حالا این شبکه‌ی اجتماعی محبوب که در سال های اخیر با سرعت بسیار زیادی در حال کسب مخاطب های جدید است؛ اعلام کرده که قصد دارد ویژگی های جدیدی به بخش خرید از طریق استوری ها اضافه کند. در واقع دو بروزرسانی جدید برای کاربران اینستاگرام در راه خواهد بود که خرید از طریق استوری اینستاگرام را ساده تر خواهد کرد.

ویژگی یاد شده به زودی در ۴۶ کشور دنیا در دسترس قرار خواهد گرفت. این ویژگی باعث می شود که کاربران اینستاگرام در صورتی که در حین تماشای استوری شرکت ها و برند های مورد علاقه‌شان به کالایی علاقمند شدند، به راحتی با زدن روی استوری اطلاعات بیشتری از کالا در اختیارشان قرار بگیرد و آن ها را خریداری کنند.

به روزرسانی بعدی اما امکان خرید را به بخش اکسپلور اینستاگرام هم خواهد آورد. بخشی که عموما پست های نشان داده شده در آن با توجه به علاقمندی های هر کاربر و بر اساس تشخیص هوش مصنوعی اینستاگرام صورت می پذیرد. در این بخش کاربران می توانند عکس هایی از کالاهای مربوط به برند هایی که دنبال می کنند و همچنین برند هایی که به تشخیص اینستاگرام ممکن است به آن علاقمند باشند را مشاهده نمایند.

بنابر ادعای شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام، امکان خرید از بخش اکسپلور دو روز است که در دسترس برخی از کاربران قرار گرفته و در هفته‌ های آینده به صورت عمومی قابل استفاده خواهد بود.

The post اینستاگرام روش های جدید خرید کردن از استوری ها را معرفی کرد appeared first on دیجیاتو.