هواوی از هیچ تلاشی برای هیجان زده کردن مردم نسبت به موبایل های پرچمدار هواوی میت ۲۰ که طی هفته دوم ماه اکتبر رونمایی می شوند دریغ نمی کند. تا به امروز اخبار افشایی نشان داده اند باید منتظر موبایلی قدرتمند با بهره گیری از چیپست ۷ نانومتری کایرین ۹۸۰، نمایشگر اولد با رزولوشن QuadHD+ و باتری ۴۲۰۰ میلی آمپر ساعتی با قابلیت شارژ فوق سریع باشیم که ۷۰ درصد از ظرفیت باتری را در ۳۰ دقیقه پر می کند.

تمام این قابلیت ها بسیار تحسین برانگیز به نظر می رسند اما هیچ یک مهم ترین قابلیتی نیستند که هواوی میت ۲۰ همراه با آن از راه می رسد؛ در عوض این دوربین سه گانه دستگاه است که تاکنون بیشترین توجه ها را به خود جلب کرده است. هواوی پی ۲۰ پرو نخستین موبایلی بود که همراه با دوربین سه گانه از راه رسید و حالا میت ۲۰ پرو قرار است همان سنت را ادامه دهد؛ اما این بار با بهبودهای هرچه بیشتر سنسورها و قابلیت های هوش مصنوعی.

در همین راستا هواوی اخیراً یک تیزر دیگر با محوریت خانواده میت ۲۰ منتشر کرده که به تمام نکاتی که بالاتر از آنها صحبت کردیم اشاره می کند و ضمناً به چیدمان منحصر به فرد و مربعی شکل دوربین هم اشاره دارد که پیشتر در تصاویر و رندرهای افشایی دیده شده است.

The post هواوی تیزری دیگر با محوریت سری میت ۲۰ منتشر کرد [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.