امکانات جدید گوگل برای جیمیل

امتیاز دهید post

گوگل ویژگی‌های جستجوی جدیدی را به جیمیل اضافه کرده است.

گوگل برخی ویژگی‌های جدید را به برنامه‌های Gmail و چت خود اضافه کرده است که به یافتن پیشنهادات و نتایج جستجو دقیق‌تر و شخصی کمک می‌کند.

معمولاً وقتی روی جستجوی گوگل کلیک می‌کنید عبارت‌های جستجوی قبلی را نشان می‌دهد. این یک ویژگی بسیار مفید است، زیرا به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت نتایج جستجو‌های قبلی خود را باز کنید و در زمان مورد نیاز برای تایپ مجدد درخواست‌ها صرفه جویی کنید.

همین ویژگی اکنون در Google Chat موجود است و وقتی در نوار جستجوی چت تایپ می‌کنید، پیشنهاداتی را براساس سابقه جستجوی خود مشاهده خواهید کرد. به گفته گوگل، این به شما کمک می‌کند تا پیام‌ها و فایل‌های مهم را به سرعت پیدا کنید.

Gmail اکنون می‌تواند پیام‌ها و محتوا را در یک دسته خاص جستجو کند. دسترسی به این ویژگی آسان است، به گونه‌ای که اکنون می‌توانید از یک اسلاید جستجوی اختصاصی در نوار جستجو به صورت مستقیم استفاده کنید.

همچنین، نسخه وب Gmail هنگامی که نتواند ایمیل مورد نظر شما را پیدا کند اکنون نتایج مربوطه رانمایش می‌دهد. گوگل اعلام کرده است که این ویژگی “تجربه کلی جستجو را بهبود می‌بخشد”.

این ویژگی‌های جدید برای همه مشتریان قدیمی Google Workspace، G Suite Basic و G Suite Business و همچنین کاربرانی که حساب‌های شخصی Google دارند، در دسترس است.

منبع: 24.ae/

مطالب مرتبط